Başarılı Saç Ekimi Sonuçları | Star Hair Transplant

Başarılı Saç Ekimi Sonuçları

Başarılı Saç Ekimi Sonuçları

Peki  saçınızın  dökülmesinden  daha  kötü  ne  olabilir?  Saç  ekimi  işleminin  doğal  bir  sonuç  vermemesi belki.

Saç ekimi tarihine baktığımızda ilk örneklerde birtakım problemler yaşanmış ve sonuçlar doğal durmamıştı. Teknikler her yıl geliştirilerek günümüze ulaştı ve artık doğal gözüken, mükemmel sonuçlu saç ekimi işlemleri yapılabiliyor.

Eğer  saç  ekimi  yaptırmak  istiyorsanız,  doğal  görünen,  dökülmeden  önceki  görüntünüze  yakın  bir sonuç hedeflemelisiniz.

Aynı zamanda da ektirdiğiniz saçlar yaşınıza ve yüzünüze uygun olmalı. Etkili saç ekimi sonuçları birkaç faktörler ilişkilendirilebilir:

  • Hastanın genel sağlık durumu
  • Saç ekim uzmanının uzmanlığı, eğitimi, beceri ve deneyimi
  • Saç kaybının türü ve seyri
  • İşlem için kullanılan ekipmanlar

Çim  adam  görüntüsü  veya  oyuncak  bebek  görüntüsü  olarak  adlandırılan  saç  ekim  sonuçlarının resimlerine  internette  denk  gelmiş  olabilirsiniz.  Bazı saç  ekimi  işlemleri  çok  bellidir.

Saç  ekimi  yaptıran kişiye bakanlar anında bu kişinin saç ekimi yaptırdığını anlarlar. Oysa saç ekimi işleminin bu kadar belirgin olmasını istemeyiz.

Saçlarının döküldüğünü bildiğimiz bir kişiyi saç ektirdikten sonra gördüğümüzde dahi doğal bir görüntü olmasını isteriz.

Örneğin aktör James Nesbitt’in saç ekimi sonuçları son derece başarılı. Aktörü yıllardır tanıyanlar ve saç dökülmesine şahit olanlar bugün Nesbitt’in güzel saçlara sahip olmasına şaşırıyorlar.

Bir dönem yoğun saç dökülmesi yaşayan aktör şu an doğal gözüken saçlara sahip.  İyi bir saç ekim uzmanı alanında 10 yılı aşkın süredir hizmet veren, farklı saç dökülmesi örneklerinde saç  ekimi  gerçekleştirmiş  bir  uzman  olmalıdır.

En  son  ve  kanıtlanmış  teknikleri  uygular  ve  bilgilerini güncellemeyi ihmal etmez.  Talihsiz bir durumla karşılaşmamak için dileklerinizi ve durumunuzu anlayan ve size en yakışan saç görünümünü tasarlayan bir saç uzmanını seçmenizde fayda var.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz?