Saç Ekimi Operasyonu İçin Türkiye'de 3 Gün | Star Hair Transplant

Saç Ekimi Operasyonu İçin Türkiye’de 3 Gün

Tabi sadece saç ekimi işlemi gelmiyorsanız Türkiye özellikle İstanbul gerek tarihi eserleri gerekse alışveriş merkezleri ile oldukça ünlü bir şehirdir.

Bize saç ekimi işlemi için başvuran kişilerin %80’i özellikle Orta Doğu’dan gelenlerin büyük bir çoğunluğu aileleri ile seyahat ediyorlar.

Saç ekimi işlemi gündelik hayata çok fazla engel teşkil etmediği için İstanbul içi ve İstanbul dışı pek çok mekânı ziyaret edip daha önce biz Türklerin bile bilmediği yerleri keşfedip tecrübelerini bizimle paylaşıyorlar.

Saç ekimi işleminize karar verdikten sonra ilk yapmanız gereken bizimle ve koordinatörlerimizle iletişime geçmektir. Saç ekimi işlemi için randevunuz ayarlandıktan sonra bize uçuş bilgileriniz ve saç ekimi işleminizi gerçekleştirmek istediğiniz tarihi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Operasyon gününüzden bir gün önce yani İstanbul’a vardığınız gün, merkezimize gelerek doktorumuzla yüz yüze konsültasyon yapacaksınız. Konsültasyon sırasında size saçlarınız hakkında detaylı bilgi verilecektir.

Saç planınız, saç çizgisi dizaynınız ve operasyon ile ilgili varsa sorularınız cevaplandırıldıktan sonra sağlık tetkikleriniz ve kan tahlilleriniz yapılır.

Herhangi bir sağlık probleminiz yok ise ertesi gün sabah saat 8:00 de işleminize başlamak üzere sizi otelinize istirahat etmeniz için uğurlarız.

Saç ekimi işleminizin planlandığı gün sabah saat 8:00′ de işleminize başlanır.

Saç ekimi işleminiz yaklaşık 8-10 saat sürer ve bu süre zarfında TV veya film seyredebilir, kitap okuyabilirsiniz. Saç ekimi işlemi sonrası otelinize dönebilirsiniz.

Saç ekimi operasyonunuzun ertesi günü kontrolleriniz ve saç ekimi işlemi sonrası takibiniz yapıldıktan sonra ülkenize geri dönebilirsiniz.

Saç ekimi işlemi sonrasında ülkenize döndükten sonra Star Saç Ekimi hasta koordinatörleriyle her an görüşebilir, her türlü sorunuz için bizlere danışabilirsiniz.

Özellikle saç ekimi işlemini takip eden ilk bir hafta hastalarımızın yoğun olarak bizimle iletişime geçtiği süreçtir. Saç ekimi operasyonunuzu takip eden süreçte bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz?