Hakkımızda | Star Hair Transplant

Hakkımızda

“Star Hair Transplant ülkemizde ve dünyada lider konuma gelmiş ve başarısını ispatlamıştır.”
yeliz-özkaya
Yeliz Özkaya
Star Hair Transplant CEO

Star Hair Transplant, ilk olarak 1999 senesinde hizmet vermeye başlayan, yenilikçi ve güvenilir yaklaşımı sayesinde elde ettiği %100 müşteri memnuniyeti ile, uluslararası bir üne sahip olan ve her daim takip edilen bir saç ekim merkezidir.

16 yıllık deneyimli kadromuzla, Star Hair Transplant çatısı altında sizi hayal ettiğiniz görüntüye kavuşturmak için çalışıyoruz. Amacımız; vücudumuzun en önemli aksesuarlarından biri olan saçları, uygulanan modern saç ekim yöntemleri ile en doğal görünümde geri kazandırmak ve misafirlerimizin yaşam kalitesini arttırarak daha mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamaktır.

0

yıllık
tecrübe

0

fue
saç ekimi

0

mutlu
hasta

0

hasta
memnuniyeti

Neden Biz?

Tecrübemiz

Ekibimiz alanında 16 sene tecrübeli ve her biri kendini kanıtlamış uzmanlardan oluşmaktadır. Türkiye’nin ilk saç ekimi ekiplerinden biri olmanın ve aynı ekiple uzun yıllar birlikte çalışmanın avantajını, merkezimizin güler yüzlü ve samimi atmosferinde misafirlerimize sunuyoruz.

Sanatımız

Saç ekimi bir tıbbi operasyon olmasının yanı sıra bir yönüyle de tasarım kabiliyeti gerektirir çünkü uygulamanın kalitesi kadar, tasarımın doğallığı da son derece önemlidir. Kişinin saç ektirdiğinin kesinlikle anlaşılmaması gerekir. Dolayısıyla tasarım tamamen kişiye özeldir ve kişinin yüz hatlarına uygun olmalıdır. Dünya çapında uygulanmakta olan FUE Tekniğinde uzmanlaşmış ekibimizle ve 15 yıllık tecrübemizle, hayalinizdeki size kavuşmanız için, bir hizmet vermenin ötesinde sanat icra ediyoruz.

Misafirperverliğimiz

Operasyon öncesi ve sonrasında 24 saat ulaşabileceğiniz hasta koordinatörlerimiz, Arapça,Türkçe, İngilizce ve Korece dillerinde ihtiyaç duyduğunuz her an size yardımcı olmaktadır.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz?